See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla operatorów suwnic i żurawi, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II, w podziale na trzy części.
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń dla branży gastronomiczno-hotelarskiej i spedycyjno-logistycznej, dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa, w podziale na dziewięć części: CZĘŚCI 1 - Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Operator suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia z egzaminami UDT/TDT (37 osób - 4 grupy po około 9 osób); CZĘŚCI 2 - Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Operator żurawi wieżowych i szynowych (żurawie portowe/stoczniowe) z egzaminami UDT/TDT (37 osób - 5 grupy po około 8 osób); CZĘŚCI 3 - Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia Operator żurawia samojezdnego z egzaminami UDT/TDT (10 osób - 1 grupa).
Vorherige Bekanntmachung: 836293-2025
Interne Kennung: ZOZP.231.77.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia operator suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego oraz specjalnego przeznaczenia z egzaminami UDT/TDT.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umownych.
Los: LOT-0003
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia operator żurawi wieżowych i szynowych (żurawie portowe/stoczniowe) z egzaminami UDT/TDT.
Los: LOT-0004
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia operator żurawia samojezdnego z egzaminami UDT/TDT.