595865-2026 - Wettbewerb
Polen – Architekturentwurf – Opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej modernizacji i rozbudowy budynków przy ul. Chmielnej 1 w Lublinie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej modernizacji i rozbudowy budynków przy ul. Chmielnej 1 w Lublinie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę
BeschreibungOpracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej modernizacji i rozbudowy budynków przy ul. Chmielnej 1 w Lublinie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę, w ramach projektu pn. „Odwrócona Piramida Usług Okulistycznych - Rozwój okulistyki ambulatoryjnej i opieki jednego dnia w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Lublinie”, realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0049/25-00/52/2026/102 w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001
TitelOpracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej modernizacji i rozbudowy budynków przy ul. Chmielnej 1 w Lublinie wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na budowę,