595870-2026 - Ergebnis
Polen – Schuhwerk – Obuwie dla pracowników Lasów Państwowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObuwie dla pracowników Lasów Państwowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest obuwie dla pracowników Lasów Państwowych w podziale na 2 części: Część I: 1. Półbuty Typ 1 w ilości 1000par 2. Półbuty Typ 2 w ilości 1000 par 3. Trzewiki w ilości 1000 par Część II: 1. Półbuty Typ 1 w ilości 800 par 2. Półbuty Typ 2 w ilości 800 par 3.Trzewiki Typ 1 w ilości 800par 4. Trzewiki Typ 2 w ilości 800 par 5.Buty terenowe wodochronne z membraną oddychającą w ilości 1000 par Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ pkt.IV- opis przedmiotu zamówienia
Vorherige Bekanntmachung478429-2026
Interne KennungHP.270.21.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść I
Beschreibung1. Półbuty Typ 1 w ilości 1000par 2. Półbuty Typ 2 w ilości 1000 par 3. Trzewiki w ilości 1000 par Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pkt.IV Specyfikacji przedmiotu zamówienia- Opis przedmiotu zamówienia
Interne KennungHP.270.21.2026 Cz.I
Optionen
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości umowy brutto. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.
LosLOT-0005
TitelCzęść II
Beschreibung1. Półbuty Typ 1 w ilości 800 par 2. Półbuty Typ 2 w ilości 800 par 3. Trzewiki Typ 1 w ilości 800 par 4. Trzewiki Typ 2 w ilości 1000 par 5. Buty terenowe wodochronne z membraną oddychającą w ilości 1000 par Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w PKY.IV Specyfikacji warunków zamówienia- Opis przedmioty zamówienia część II
Interne KennungHP.270.21.2026 Cz.II
Beschreibung der Optionen1) Zamówienie obejmuje prawo opcji. 2) Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 90% wartości brutto umowy. 3) Skorzystanie z Opcji może nastąpić wyłącznie w okresie obowiązywania umowy. 4) Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa Opcji w przypadku, gdy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb Podstawą określenia wartości dostaw towarów zleconych w ramach Opcji będą ceny jednostkowe towarów określone są w ofercie 5) Zlecanie dostaw będących przedmiotem Opcji, ich odbiór, uiszczanie zapłaty oraz odpowiedzialność za ich niewykonanie lub nienależyte wykonanie, w tym odpowiedzialność w postaci kar umownych, jak również realizacja uprawnień Zamawiającego wynikających z Umowy, następować będzie na analogicznych zasadach, jak w przypadku dostaw będących Przedmiotem Umowy.