595879-2026 - Wettbewerb
Estland – Diverse Nahrungsmittel – Toidu- ja esmatarbekaupade ostmine
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Toidu- ja esmatarbekaupade ostmine
Beschreibung: Jaemüügi korras toidu- ja esmatarbekaupade ostmine elektroonilisest kataloogist (e-pood) ja müüja kauplustest kohapeal. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312171-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ostmine elektroonilisest kataloogist (e-pood)
Beschreibung: Jaemüügi korras toidu- ja esmatarbekaupade ostmine elektroonilisest kataloogist (e-pood) koos kauba kohaletoimetamisega vähemalt Tallinna linnas. Ostjateks on Tallinna linna asutused ja nende hallatavad asutused, riigihankega ühinenud äriühingud ja sihtasutused. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312171-0001
Los: LOT-0002
Titel: Ostmine kauplusest
Beschreibung: Jaemüügi korras toidu- ja esmatarbekaupade ostmine ostmine müüja kauplustest kohapeal vähemalt Tallinna linnas. Ostjateks on Tallinna linna asutused ja nende hallatavad asutused, riigihankega ühinenud äriühingud ja sihtasutused. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312171-0002