595890-2026 - Wettbewerb
Polen – Antineoplastische Mittel – Zakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
BeschreibungZakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 - Zakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung62/2026 Pakiet nr 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 - Zakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung62/2026 Pakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 - Zakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung62/2026 Pakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 - Zakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung62/2026 Pakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 - Zakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung62/2026 Pakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 - Zakup i dostawa leków przeciwnowotworowych, doustnych i dożylnych, refundowanych w ramach programów lekowych oraz z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung62/2026 Pakiet 6