2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servisní podpora C-ITS Brno
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v provozu, kontrole a servisu C-ITS back office, provozu RVU/OBU jednotek, provozu RSU jednotek, a to včetně zpracování dat a reportingu, pravidelné aktualizace systému, provozu mobilní aplikace a plnění SLA.
Interne Kennung: 592
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje následující změnu závazku spočívající ve změně jednotkových cen v Cenové kalkulaci v průběhu plnění veřejné zakázky, a to za následujících podmínek. Objednatel je oprávněn přistoupit k navýšení jednotkových cen uvedených v příloze smlouvy – Cenové kalkulaci poprvé v roce 2026, a to za rok 2025. S ohledem na dobu trvání smlouvy a možný růst inflace se smluvní strany dohodly, že bude možné každý rok navýšit cenu vynásobením koeficientu růstu průměrné roční míry inflace vyhlášeným Českým statistickým úřadem a vztahujícím se k období předchozího kalendářního roku (dále jen „inflace“). Poskytovatel může inflační doložku za daný kalendářní rok uplatnit pouze v případě, že bude inflace přesahovat 2 %. Uplatnění inflační doložky nelze kumulovat, není-li za daný kalendářní rok využita, nelze ji převést do příštího uplatnění. Smluvní strany sjednávají, že k navýšení ceny postačuje jednostranné písemné oznámení ze strany poskytovatele doručené objednateli, které odpovídá údajům vyhlášeným Českým statistickým úřadem. Ke zvýšení ceny dochází od prvního kalendářního měsíce, který následuje po měsíci, ve kterém došlo k písemnému oznámení ze strany poskytovatele, které odpovídá údajům vyhlášeným Českým statistickým úřadem.