2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Nieuw financieel systeem Gemeente Noordoostpolder
Beschreibung: Gemeente Noordoostpolder (hierna: de gemeente) borgt haar financiële verslaglegging met een betrouwbaar financieel systeem. Dit systeem ondersteunt een verantwoorde, controleerbare en transparante uitvoering van de financiële processen binnen de gemeente. Het gaat om een bedrijfskritische applicatie die een essentiële rol speelt in de bedrijfscontinuïteit en daarmee onderdeel is van de ruggengraat van de organisatie. Het is daarom van groot belang dat het systeem te allen tijde actueel, stabiel en volledig operationeel is. De huidige overeenkomst die de gemeente heeft met de leverancier van het financiële systeem loopt af in maart 2029. De gemeente wenst een nieuwe overeenkomst af te sluiten en in het tweede kwartaal van 2028 gedeeltelijk live te zijn. Om de continuïteit en kwaliteit van de financiële dienstverlening te blijven garanderen, is de gemeente tijdig gestart met de voorbereiding van een aanbesteding voor een nieuwe overeenkomst. Deze marktconsultatie is de eerste stap in die voorbereiding. Nvt
Interne Kennung: 20260422231616
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gemeente Noordoostpolder (hierna: de gemeente) borgt haar financiële verslaglegging met een betrouwbaar financieel systeem. Dit systeem ondersteunt een verantwoorde, controleerbare en transparante uitvoering van de financiële processen binnen de gemeente. Het gaat om een bedrijfskritische applicatie die een essentiële rol speelt in de bedrijfscontinuïteit en daarmee onderdeel is van de ruggengraat van de organisatie. Het is daarom van groot belang dat het systeem te allen tijde actueel, stabiel en volledig operationeel is. De huidige overeenkomst die de gemeente heeft met de leverancier van het financiële systeem loopt af in maart 2029. De gemeente wenst een nieuwe overeenkomst af te sluiten en in het tweede kwartaal van 2028 gedeeltelijk live te zijn. Om de continuïteit en kwaliteit van de financiële dienstverlening te blijven garanderen, is de gemeente tijdig gestart met de voorbereiding van een aanbesteding voor een nieuwe overeenkomst. Deze marktconsultatie is de eerste stap in die voorbereiding.
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 20260422231616
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48440000 Paquetes de software de análisis financiero y contabilidad
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1