2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba bytového domu Světovar – blok A5
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace novostavby bytového domu v areálu Světovar. Navržený bytový objekt má jedno podzemní podlaží s parkovacími stáními a pět nadzemních podlaží.
Interne Kennung: 23TUOIN13
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001