See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wywozu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych stałych oraz odpadów segregowanych z jednostek Policji garnizonu woj. zachodniopomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych - kod odpadu wg. katalogu odpadów 200301, odpadów segregowanych i gromadzonych selektywnie tj. papieru i tektury - kod odpadu wg. katalogu odpadów 150101, szkła - kod odpadu wg. katalogu odpadów 150107, odpady ulegające biodegradacji -kod odpadu wg. katalogu odpadów 150106, tworzywa sztuczne - kod odpadu wg. katalogu odpadów 150102, zmieszane odpady opakowaniowe - kod odpadu wg. katalogu odpadów 150106 inne niewymienione frakcje zbierane w sposób selektywny - kod odpadu wg. katalogu odpadów 200199 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 56 części: część nr 1, nazwa: KWP Szczecin część nr 2, nazwa: KMP Szczecin część nr 3, nazwa: KMP Świnoujście część nr 4, nazwa: KP Karlino część nr 5, nazwa: KPP Drawsko Pomorskie część nr 6, nazwa: PP Wierzchowo część nr 7, nazwa: KP Złocieniec część nr 8, nazwa: PP Bobolice część nr 9, nazwa: PP Sianów część nr 10, nazwa: PP Malechowo część nr 11, nazwa: PP Polanów część nr 12, nazwa: KPP Szczecinek część nr 13, nazwa: PP Tuczno część nr 14, nazwa: PP Połczyn Zdrój część nr 15, nazwa: PP Człopa część nr 16, nazwa: KPP Wałcz część nr 17, nazwa: PP Mirosławiec część nr 18, nazwa: KMP Koszalin część nr 19, nazwa: KPP Kamień Pomorski część nr 20, nazwa: KPP Stargard część nr 21, nazwa: PP Rymań część nr 22, nazwa: KP Czaplinek część nr 23, nazwa: PP Tychowo część nr 24, nazwa: KPP Pyrzyce część nr 25, nazwa: KP Chojna część nr 26, nazwa: PP Barwice część nr 27, nazwa: KPP Łobez część nr 28, nazwa: KPP Choszczno część nr 29, nazwa: KPP Goleniów część nr 30, nazwa: KPP Białogard część nr 31, nazwa: KP Mierzyn część nr 32, nazwa: KPP Gryfice część nr 33, nazwa: KPP Police część nr 34, nazwa: KP Mielno część nr 35, nazwa: KP Dębno część nr 36, nazwa: KPP Kołobrzeg część nr 37, nazwa: KP Trzebiatów część nr 38, nazwa: PP Krzęcin część nr 39, nazwa: KPP Sławno część nr 40, nazwa: RD Postomino część nr 41, nazwa: PP Marianowo część nr 42, nazwa: PP Sławoborze część nr 43, nazwa: PP Moryń część nr 44, nazwa: PP Banie część nr 45, nazwa: PP Widuchowa część nr 46, nazwa: PP Stepnica część nr 47, nazwa: PP Przybiernów część nr 48, nazwa: PP Dobra część nr 49, nazwa: PP Dolice część nr 50, nazwa: PP Maszewo część nr 51, nazwa: KP Nowogard część nr 52, nazwa: KPP Gryfino część nr 53, nazwa: PP Węgorzyno część nr 54, nazwa: KP Lipiany część nr 55, nazwa: PP Brojce część nr 56, nazwa: PP Płoty Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części zamówienia. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 507877-2024
Interne Kennung: ZZ-2380-81/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: KWP Szczecin
Beschreibung: Świadczenie usług wywozu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych stałych oraz odpadów segregowanych z jednostek Policji garnizonu woj. zachodniopomorskiego.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0003
Titel: KMP Szczecin
Interne Kennung: część 2
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Los: LOT-0004
Titel: KMP Świnoujście
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0005
Titel: KP Karlino
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0006
Titel: KPP Drawsko Pomorskie
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0007
Titel: PP Wierzchowo
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0008
Titel: KP Złocieniec
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0009
Titel: PP Bobolice
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0010
Titel: PP Sianów
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0011
Titel: PP Malechowo
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0012
Titel: PP Polanów
Interne Kennung: część 11