595947-2026 - Ergebnis
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – Wymiana przełączników agregacyjnych kampusowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWymiana przełączników agregacyjnych kampusowych
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Wymiana przełączników agregacyjnych kampusowych. 2. Przedmiotem zamówienia jest*: 2.1. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego, a także przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do Projektu Technicznego; 2.2. Zakup i dostarczenie przez Wykonawcę do Lokalizacji Zamawiającego Urządzeń oraz zakup i udzielenie przez Wykonawcę licencji na korzystanie z Oprogramowania Systemowego zarządzającego Urządzeniami; 2.3. Wykonanie przez Wykonawcę w Lokalizacji Zamawiającego Usług instalacyjno-wdrożeniowych, zgodnie z Projektem Technicznym zaakceptowanym przez Zamawiającego, w tym wykonanie Dokumentacji Powdrożeniowej, a także przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do raportu z przeprowadzonych testów akceptacyjnych oraz Dokumentacji Powdrożeniowej; 2.4. Zapewnienie przez Wykonawcę świadczenia Serwisu; 2.5. Udzielenie przez Wykonawcę 36-miesięcznej Gwarancji jakości na dostarczone Urządzenia wraz z Oprogramowaniem Systemowym oraz wykonane Usługi instalacyjno-wdrożeniowe. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: "SWZ"). * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung403853-2026
Interne KennungSEZ/DKRZ-WPI1-SB-241-0210/DIC/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy z 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.), zwanej dalej "ustawą", Zamawiający wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 ustawy, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: Wymiana przełączników agregacyjnych kampusowych. 2. Przedmiotem zamówienia jest*: 2.1. Wykonanie przez Wykonawcę Projektu Technicznego, a także przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do Projektu Technicznego; 2.2. Zakup i dostarczenie przez Wykonawcę do Lokalizacji Zamawiającego Urządzeń oraz zakup i udzielenie przez Wykonawcę licencji na korzystanie z Oprogramowania Systemowego zarządzającego Urządzeniami; 2.3. Wykonanie przez Wykonawcę w Lokalizacji Zamawiającego Usług instalacyjno-wdrożeniowych, zgodnie z Projektem Technicznym zaakceptowanym przez Zamawiającego, w tym wykonanie Dokumentacji Powdrożeniowej, a także przeniesienie autorskich praw majątkowych i praw zależnych do raportu z przeprowadzonych testów akceptacyjnych oraz Dokumentacji Powdrożeniowej; 2.4. Zapewnienie przez Wykonawcę świadczenia Serwisu; 2.5. Udzielenie przez Wykonawcę 36-miesięcznej Gwarancji jakości na dostarczone Urządzenia wraz z Oprogramowaniem Systemowym oraz wykonane Usługi instalacyjno-wdrożeniowe. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki i zasady realizacji zamówienia (w tym opis i postanowienia dotyczące równoważności) określone są w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ. * Pojęcia użyte dużą literą zostały zdefiniowane w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących Załącznik Nr 6 do SWZ.