595952-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – NZP.271.134.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNZP.271.134.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi. 2. Przedmiot zamówienia jest zamówieniem prowadzonym w częściach i obejmuje 9 pakietów Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietu. Zamawiający określił szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki bezwzględnie wymagane, które muszą zostać spełnione przez oferowany przedmiot zamówienia w treści załącznika nr 2 oraz we wzorze umowy .
Interne KennungNZP.271.134.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert. Postępowanie zawiera leki objęte programami lekowymi. Ze względu na doniosłą funkcję społeczną Zamawiającego, który jest największym Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii w województwie łódzkim, Zamawiający w sposób szczególnie restrykcyjny podchodzi do zapewnienia płynności dostaw, w tym zwłaszcza w odniesieniu do produktów leczniczych, wyrobów medycznych oraz wszelkich innych towarów związanych z leczeniem pacjentów. Postępowanie ma na celu zabezpieczenie Centrum w sprzęt niezbędny do ratowania życia i zdrowia .
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0002
TitelPakiet nr 1
BeschreibungPoz.1. Ocrelizumabum Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji Poz. 2. Ocrelizumabum Roztwór do wstrzykiwań Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
LosLOT-0003
TitelPakiet nr 2
BeschreibungInclisiranum roztwór do wstrzykiwań Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 2
LosLOT-0004
TitelPakiet nr 3
BeschreibungBudesonidum kaps. o zmodyfikowanym uwalnianiu, twarde Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 3
LosLOT-0005
TitelPakiet nr 4
BeschreibungUpadacitinibum tabl. o przedł. uwalnianiu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 4
LosLOT-0006
TitelPakiet nr 5
BeschreibungPirtobrutynib tabletki powlekane Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 5
LosLOT-0007
TitelPakiet nr 6
BeschreibungAdagrasibum tabletki powlekane Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 6
LosLOT-0008
TitelPakiet nr 7
BeschreibungEptinezumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 7
LosLOT-0009
TitelPakiet nr 8
BeschreibungCrovalimab roztwór do wstrzykiwań/do infuzji Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 8
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 9
BeschreibungPoz. 1. Rozanolixizumabum roztwór do wstrzykiwań 140 mg/ ml 1 fiol. 2 ml Poz. 2. Rozanolixizumabum roztwór do wstrzykiwań 140 mg/ ml 1 fiol. 3 ml Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ. Oferta dla swojej ważności w danym pakiecie musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach pakietów.
Interne KennungPakiet nr 9