See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Statybos rangos darbų pagal techninį darbo projektą pirkimas (Atviras konkursas)
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato statybos rangos darbus pagal techninį darbo projektą „Statybininkų gatvės dalies rekonstravimo ir statybos, lietaus ir buitinių nuotekų šalinimo, vandens gavybos, vandentiekio (buitinio ir priešgaisrinio) tinklų statybos Ventos miesto pramoninėje zonoje projektas“. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede „Techninis darbo projektas“.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0