595958-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: bieżące sprzątanie, dezynfekcję, generalne sprzątanie, dezynfekcję końcową, wykonywanie czynności pomocniczych przy pacjentach, obsługę kuchni oddziałowej, usługę transportu wewnętrznego. Szczegółowy zakres przedmiotowej usługi wraz z obowiązkami Wykonawcy został określony w Załączniku nr 2 oraz Załączniku nr 3 do SWZ. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej, nie prowadzi postęp. w celu zawarcia umowy ramowej, nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamów. wyłącznie przez Wykonawców, o których mowawart.94 Pzp, nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp, nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postęp., nie dokonuje zastrzeżeń, o których mowa w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje wymagania, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, które zostały określone w Rozdziale V SWZ, nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamów., nie przewiduje udzielania zamów., o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamów. podwykonawcy (podwykonawcom). Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. Zamawiający dopuszcza dołączenie katalogu elektronicznego do oferty. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta musi obejmować całość przedmiotu zamówienia.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust. 2 pkt. 1) ustawy Prawo Zamówień Publicznych - opublikowane wstępne ogłoszenie informacyjne nr 471599-2026 z dnia 08.07.2026 roku
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sprzątania, transportu wewnątrzszpitalnego i czynności pomocniczych przy obsłudze pacjenta hospitalizowanego w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: bieżące sprzątanie, dezynfekcję, generalne sprzątanie, dezynfekcję końcową, wykonywanie czynności pomocniczych przy pacjentach, obsługę kuchni oddziałowej, usługę transportu wewnętrznego. 3. Szczegółowy zakres przedmiotowej usługi wraz z obowiązkami Wykonawcy został określony w Załączniku nr 2 oraz Załączniku nr 3 do SWZ.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy