See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwijderen Asbestvilt meterkasten regio Enschede
Beschreibung: Door het uitfaseren van het GPRS-signaal (per 1 januari 2030 niet meer ondersteund door KPN en Vodafone) moeten op grote schaal energiemeters worden vervangen. Een deel van deze meters is gemonteerd op asbestverdacht materiaal, dat eerst moet worden gesaneerd. Dit gebeurt in bewoonde toestand met minimale overlast en behoud van toegang tot woningen. Het betreft circa 30.000 adressen in de regio Enschede en Haaksbergen. Voor de sanering wordt de Mini Containment-methodiek toegepast, conform wet- en regelgeving. We zoeken twee inventarisatiebureaus en één asbestsaneerder. Perceel 1: € 4.000.000,- Perceel 2: € 16.000.000,-
Interne Kennung: ITR1000933
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262660 Asbestbeseitigungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Inventarisatie
Beschreibung: Inventarisatie van asbestvilt achter de meter in de meterkast € 4.000.000,-
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Saneren en vrijgave
Beschreibung: Verwijderen asbestvilt achter de meter in de meterkast in de regio Enschede. €16.000.000,00
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90650000 Asbestbeseitigung
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ITR1000933
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45262660 Trabajos de retirada de amianto
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 Inventarisatie
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
Opciones:
Descripción de las opciones: Optie tot verlenging.
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 Saneren en vrijgave
Identificador interno: 2
Clasificación adicional (cpv): 90650000 Servicios de retirada de amianto