596000-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen – Wykonanie remontu kapitalnego dwóch pomp wody sieciowej produkcji Warszawska Fabryka Pomp typ 35W50 zainstalowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie remontu kapitalnego dwóch pomp wody sieciowej produkcji Warszawska Fabryka Pomp typ 35W50 zainstalowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
BeschreibungWykonanie remontu kapitalnego dwóch pomp wody sieciowej produkcji Warszawska Fabryka Pomp typ 35W50 zainstalowanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział w Rzeszowie
Interne KennungPOST/PEC/PEC/UZR/00487/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający przewiduje prawo opcji w celu i zakresie opisanym poniżej: 1. Prawo opcji będzie polegało wykonaniu remontu (w przypadku znacznego zużycia elementów) w następującym zakresie: - dostawa i wymiana wału na nowy; - dostawa i wymiana wirników na nowe; - dostawa i wymiana korpusu na nowy. 2. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie o realizację Zamówienia objętego opcją. 3. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały opisane w Załączniku Nr 2 do SWZ (Projekt Umowy).