See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa odczynników chemicznych i materiałów mikrobiologicznych w ramach umowy ramowej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników chemicznych i materiałów mikrobiologicznych w ramach umowy ramowej dla Wojewódzkiej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Rzeszowie, w oparciu o poniższe pakiety: Pakiet 4 Odczynniki i wzorce do innych specyficznych oznaczeń
Interne Kennung: OZ.272.2.10.2025.KL
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien, 33696300 Chemische Reagenzien, 33698100 Mikrobiologische Kulturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 4 Odczynniki i wzorce do innych specyficznych oznaczeń
Beschreibung: Przedmiotem negocjacji będzie ustalenie treści umowy na wykonanie Przedmiotu usługi z uwzględnieniem istotnych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 1 (projektowane postanowienia umowy). Negocjacje będą dotyczyły ceny za wykonanie przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość negocjacji innych zapisów niż powyższe.