2. Verfahren
Verfahren
Titel: Boomonderhoud 2025 - 2026 gemeente Goirle
Beschreibung: De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: a. Snoeien van bomen incl. specifieke (vorm) snoei; b. Verwijderen van bomen en stobben; c. Planten van bomen incl. groeiplaatsverbetering; d. Verwijderen en aanbrengen van verhardingen bij verwijderen en planten bomen; e. Bestrijden luizen; f. Calamiteiten/stormschade; g. Afhandeling boomgerelateerde meldingen met meldingenbeheersysteem; h. Digitaal registreren uitgevoerde werkzaamheden; i. Bijkomende werkzaamheden. Vanwege jurisprudentie (Arrest ECLI:EU:C:2018:1034) is de aanbestedende dienst verplicht om in haar aanbestedingsdocumenten een maximum aantal deelopdrachten en/of een maximumbedrag op te nemen. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 900.000,00 exclusief BTW per over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: K010948
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Het betreft een Europese openbare procedure volgens hoofdstuk 2 van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016), De opdracht valt onder het regime diensten en waar in het ARW2016 werk wordt omschreven kan dienst gelezen worden.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Onderhoud van bomen in de gemeente Goirle. Voor deze opdracht geldt een maximale waarde van € 900.000,00 exclusief BTW per over de gehele looptijd inclusief verlengingsopties.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025 en eindigt op 31 december 2026.