2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA DOSTOSOWANIA INTERFEJSU DO WYMOGÓW PLANOWANIA OBSERWACJI ZGODNYCH Z EUSST
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa dostosowania interfejsu do wymogów planowania obserwacji zgodnych z EUSST. Głównymi zadanymi sytemu będzie: pobieranie, udostępnianie oraz przechowywanie informacji o cechach grupy urządzeń – sensorów w tym definiowanie, pobieranie, udostępnianie oraz przechowywanie informacji o sensorach, integrowanie danych z wielu źródeł o zbliżonym charakterze, udostępnianie informacji zawartych w bazie oraz informowanie o zmianach, pośredniczenie (wraz z buforowaniem) dodatkowych informacji o sensorach oraz pobieranie, udostępnianie, scalania oraz przechowywanie harmonogramów pracy grupy urządzeń – sensorów, dla których zdefiniowano pozycje w oparciu o komponent zapisany w powyższym punkcie w tym pobieranie, udostępnianie, scalanie oraz przechowywanie statusu realizacji poszczególnych zadań zawartych w przechowywanych harmonogramach, integrowanie danych z wielu źródeł o zbliżonym charakterze, udostępnianie lub przekazywanie danych do odbiorców (ludzie i maszyny), wprowadzenie lub dostosowanie mechanizmów nadzoru nad pracą systemu.
Interne Kennung: BO/44/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 132 ustawy Pzp w związku z art. 138 ust.2 ustawy Pzp. Zadanie jest finansowane ze środków własnych POLSA jest jednak zadaniem komplementarnym do zadań wynikających z umowy grantowej EUSST2023-26GA – SpaceReg, dla której przewidziane są ścisłe i ograniczone ramy czasowe. Aby zasadność realizacji zadania była zachowana usługa musi zostać wykonana do końca roku 2025 r. W wyznaczonym terminie będzie niezmiernie trudno zrealizować cały zakres i oczekiwania Zamawiającego, dlatego szybkie wyłonienie wykonawcy i rozpoczęcie prac jest wysoce pożądane.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia jest usługa dostosowania interfejsu do wymogów planowania obserwacji zgodnych z EUSST. Głównymi zadanymi sytemu będzie: pobieranie, udostępnianie oraz przechowywanie informacji o cechach grupy urządzeń – sensorów w tym definiowanie, pobieranie, udostępnianie oraz przechowywanie informacji o sensorach, integrowanie danych z wielu źródeł o zbliżonym charakterze, udostępnianie informacji zawartych w bazie oraz informowanie o zmianach, pośredniczenie (wraz z buforowaniem) dodatkowych informacji o sensorach oraz pobieranie, udostępnianie, scalania oraz przechowywanie harmonogramów pracy grupy urządzeń – sensorów, dla których zdefiniowano pozycje w oparciu o komponent zapisany w powyższym punkcie w tym pobieranie, udostępnianie, scalanie oraz przechowywanie statusu realizacji poszczególnych zadań zawartych w przechowywanych harmonogramach, integrowanie danych z wielu źródeł o zbliżonym charakterze, udostępnianie lub przekazywanie danych do odbiorców (ludzie i maszyny), wprowadzenie lub dostosowanie mechanizmów nadzoru nad pracą systemu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48611000 Datenbanksoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001