See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług elektrycznych związanych z zapewnieniem sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej oraz innych urządzeń na powierzchni dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit z podziałem na 2 zadania.
Beschreibung: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019r. (Dz. U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. 2. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie usług elektrycznych związanych z zapewnieniem sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej oraz innych urządzeń na powierzchni dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast-Ziemowit z podziałem na 2 zadania: Zadanie nr 1 – Wykonanie usług elektrycznych związanych z zapewnieniem sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej oraz innych urządzeń na powierzchni Oddziału KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast. Zadanie nr 2 – Wykonanie usług elektrycznych związanych z utrzymaniem ruchu zapewnieniem sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej oraz pozostałej powierzchni Oddziału KWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432500031
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98512000 Dienstleistungen von Industriearbeitern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Wykonanie usług elektrycznych związanych z zapewnieniem sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej oraz innych urządzeń na powierzchni Oddziału KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast.
Beschreibung: 1. Zadanie nr 1 - Wykonanie usług elektrycznych związanych z zapewnieniem sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej oraz innych urządzeń na powierzchni Oddziału KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432500031 - zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Wykonanie usług elektrycznych związanych z utrzymaniem ruchu zapewnieniem sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej oraz pozostałej powierzchni Oddziału KWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit.
Beschreibung: 1. Zadanie nr 2 - Wykonanie usług elektrycznych związanych z utrzymaniem ruchu zapewnieniem sprawności technicznej maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w Zakładach Przeróbki Mechanicznej oraz pozostałej powierzchni Oddziału KWK Piast-Ziemowit Ruch Ziemowit. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 432500031 - zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste