596066-2026 - Ergebnis
Slowenien – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Nakup, montaža in vzdrževanje MR aparatov na Kliničnem inštitutu za radiologijo, DTS, F1 trakt, 1. nadstropje
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup, montaža in vzdrževanje MR aparatov na Kliničnem inštitutu za radiologijo, DTS, F1 trakt, 1. nadstropje
Beschreibung: 2.2. Predmet javnega naročila nakup, montaža in vzdrževanje MR aparatov na Kliničnem inštitutu za radiologijo, DTS, F1 trakt, 1. nadstropje, ter je razdeljen na 3 sklope: • SKLOP 1: dobava MR B1 na Klinični inštitut za radiologijo, ki vključuje:  demontažo, odvoz in ekološko razgradnjo obstoječega magnetno resonančnega tomografa jakosti 1.5 T,  dobavo in montažo novega magnetno resonančnega tomografa jakosti 1.5 T z vsemi elementi, ki so potrebni za priključitev in delovanje opreme,  izdelavo statičnega izračuna/preverbe nosilnosti in načrta gradbenih konstrukcij s popisom del, predizmerami in materialom z zapisom cene na enoto mere ter skupnim zmnožkom postavk (če presoja nosilnosti pokaže, da je to potrebno) zaradi ojačitve nosilnosti pod diagnostiko, kar mora ponudnik predložiti v ponudbi,  sodelovanje z izvajalcem GOI del za ureditev oziroma pripravo prostorov, v katerih se bo namestila nova oprema,  vzdrževanje opreme v 2 letnem garancijskem roku in v obdobju 6 let po preteku garancijskega roka. • SKLOP 2: dobava MR B2 na Klinični inštitut za radiologijo, ki vključuje:  demontažo, odvoz in ekološko razgradnjo obstoječega magnetno resonančnega tomografa jakosti 3 T,  dobavo in montažo novega magnetno resonančnega tomografa jakosti 3 T z vsemi elementi, ki so potrebni za priključitev in delovanje opreme,  izdelavo statičnega izračuna/preverbe nosilnosti in načrta gradbenih konstrukcij s popisom del, predizmerami in materialom z zapisom cene na enoto mere ter skupnim zmnožkom postavk (če presoja nosilnosti pokaže, da je to potrebno) zaradi ojačitve nosilnosti pod diagnostiko, kar mora ponudnik predložiti v ponudbi,  sodelovanje z izvajalcem GOI del za ureditev oziroma pripravo prostorov, v katerih se bo namestila nova oprema,  vzdrževanje opreme v 2 letnem garancijskem roku in v obdobju 6 let po preteku garancijskega roka. • SKLOP 3: dobava MR B3 na Klinični inštitut za radiologijo, ki vključuje:  dobavo in montažo novega magnetno resonančnega tomografa jakosti 1.5 T z vsemi elementi, ki so potrebni za priključitev in delovanje opreme,  izdelavo statičnega izračuna/preverbe nosilnosti in načrta gradbenih konstrukcij s popisom del, predizmerami in materialom z zapisom cene na enoto mere ter skupnim zmnožkom postavk (če presoja nosilnosti pokaže, da je to potrebno) zaradi ojačitve nosilnosti pod diagnostiko, kar mora ponudnik predložiti v ponudbi,  sodelovanje z izvajalcem GOI del za ureditev oziroma pripravo prostorov, v katerih se bo namestila nova oprema,  vzdrževanje opreme v 2 letnem garancijskem roku in v obdobju 6 let po preteku garancijskega roka.
Interne Kennung: V2-25/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dobava MR B1 na Klinični inštitut za radiologijo
Beschreibung: Dobava MR B1 na Klinični inštitut za radiologijo, ki vključuje:  - demontažo, odvoz in ekološko razgradnjo obstoječega magnetno resonančnega tomografa jakosti 1.5 T,  - dobavo in montažo novega magnetno resonančnega tomografa jakosti 1.5 T z vsemi elementi, ki so potrebni za priključitev in delovanje opreme,  izdelavo statičnega izračuna/preverbe nosilnosti in načrta gradbenih konstrukcij s popisom del, predizmerami in materialom z zapisom cene na enoto mere ter skupnim zmnožkom postavk (če presoja nosilnosti pokaže, da je to potrebno) zaradi ojačitve nosilnosti pod diagnostiko, kar mora ponudnik predložiti v ponudbi, - sodelovanje z izvajalcem GOI del za ureditev oziroma pripravo prostorov, v katerih se bo namestila nova oprema, - vzdrževanje opreme v 2 letnem garancijskem roku in v obdobju 6 let po preteku garancijskega roka.
Interne Kennung: 329969
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Dobava MR B2 na Klinični inštitut za radiologijo
Beschreibung: Dobava MR B2 na Klinični inštitut za radiologijo, ki vključuje:  - demontažo, odvoz in ekološko razgradnjo obstoječega magnetno resonančnega tomografa jakosti 3 T,  - dobavo in montažo novega magnetno resonančnega tomografa jakosti 3 T z vsemi elementi, ki so potrebni za priključitev in delovanje opreme,  izdelavo statičnega izračuna/preverbe nosilnosti in načrta gradbenih konstrukcij s popisom del, predizmerami in materialom z zapisom cene na enoto mere ter skupnim zmnožkom postavk (če presoja nosilnosti pokaže, da je to potrebno) zaradi ojačitve nosilnosti pod diagnostiko, kar mora ponudnik predložiti v ponudbi,  - sodelovanje z izvajalcem GOI del za ureditev oziroma pripravo prostorov, v katerih se bo namestila nova oprema,  - vzdrževanje opreme v 2 letnem garancijskem roku in v obdobju 6 let po preteku garancijskega roka.
Interne Kennung: 329970
Los: LOT-0003
Titel: Dobava MR B3 na Klinični inštitut za radiologijo
Beschreibung: Dobava MR B3 na Klinični inštitut za radiologijo, ki vključuje:  - dobavo in montažo novega magnetno resonančnega tomografa jakosti 1.5 T z vsemi elementi, ki so potrebni za priključitev in delovanje opreme,  - izdelavo statičnega izračuna/preverbe nosilnosti in načrta gradbenih konstrukcij s popisom del, predizmerami in materialom z zapisom cene na enoto mere ter skupnim zmnožkom postavk (če presoja nosilnosti pokaže, da je to potrebno) zaradi ojačitve nosilnosti pod diagnostiko, kar mora ponudnik predložiti v ponudbi,  - sodelovanje z izvajalcem GOI del za ureditev oziroma pripravo prostorov, v katerih se bo namestila nova oprema, - vzdrževanje opreme v 2 letnem garancijskem roku in v obdobju 6 let po preteku garancijskega roka.
Interne Kennung: 329971