See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a rozvoj NIS Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je komplexní dodávka a implementace modernizace informačního systému „Nemocniční informační systém Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s.“ (dále též „NIS ONMB“), souvisejících technologií, software, systémového software, hardwarové infrastruktury a souvisejícího vybavení a služeb.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Modernizace a rozvoj NIS Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s.