2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu polowego z podziałem na 3 części – postępowanie nr 34/D
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu polowego z podziałem na 3 części: Część I - dostawa łóżek polowych - Łóżko polowe składane metalowe (z materacem), w ilości 910 szt. Część II - dostawa stołów polowych - Stół polowy kwadratowy, składany z metalową podstawą, w ilości 555 szt. Część III - dostawa taboretów polowych - Taboret polowy składany z metalową podstawą, w ilości 1400 szt. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2 do SWZ. 2.Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Część I: •25 WOG w Białymstoku, SOI w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 70; •24 WOG w Giżycku, SOI w Bemowie Piskim, ul. Kętrzyńskiego 1; •22 WOG w Olsztynie, SOI w Lidzbarku Warmińskim, ul. Przystaniowa 1. W ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2). Część II: •25 WOG w Białymstoku, SOI w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 70; •24 WOG w Giżycku, SOI w Bemowie Piskim, ul. Kętrzyńskiego 1; •22 WOG w Olsztynie, SOI w Lidzbarku Warmińskim, ul. Przystaniowa 1. W ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2). Część III: •25 WOG w Białymstoku, SOI w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 70; •24 WOG w Giżycku, SOI w Bemowie Piskim, ul. Kętrzyńskiego 1. W ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2). 3.Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4.Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: ‒60 dni od daty podpisania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 319750-2025
Interne Kennung: 34/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522520 Feldbetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113200 Sofas, 39121200 Tische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - dostawa łóżek polowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu polowego z podziałem na 3 części: Część I - dostawa łóżek polowych - Łóżko polowe składane metalowe (z materacem), w ilości 910 szt. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2 do SWZ. 2.Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Część I: •25 WOG w Białymstoku, SOI w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 70; •24 WOG w Giżycku, SOI w Bemowie Piskim, ul. Kętrzyńskiego 1; •22 WOG w Olsztynie, SOI w Lidzbarku Warmińskim, ul. Przystaniowa 1. W ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2). 3.Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4.Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: ‒60 dni od daty podpisania umowy.
Interne Kennung: 34/D - Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na podstawie art. 441 ust. 1 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Prawo opcji dotyczy zakupu w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych wszystkich wyrobów zawartych w opisie przedmiotu zamówienia w ilości do 100% zamówienia podstawowego zawartego w pierwotnej umowie. Dodatkowe ilości sprzętu w ramach prawa opcji Zamawiający zakupi w cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego, zawartych w umowie. Dodatkowe zamówienie w ramach prawa opcji zostanie złożone Wykonawcy e-mailem w terminie umożliwiającym wykonanie dostawy w czasie 60 dni (jak w zamówieniu podstawowym), jednak nie później niż do 31 października 2025 r. Wykonawca jest zobowiązany udzielić gwarancji na sprzęt dostarczony w ramach prawa opcji zgodnie z okresem gwarancji zaproponowanym w arkuszu ofertowym dla zamówienia podstawowego. Zamawiający na sfinansowanie zamówienia zmierza przeznaczyć kwotę: 2 086 206,66 zł netto, w tym: Część I: - zakup podstawowy - 620 620,00 zł netto, zakup w ramach prawa opcji - 620 620,00 zł netto; Część II: - zakup podstawowy - 294 150,00 zł netto, zakup w ramach prawa opcji - 294 150,00 zł netto; Część III: - zakup podstawowy - 128 333,33 zł netto, zakup w ramach prawa opcji - 128 333,33 zł netto.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - dostawa stołów polowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu polowego z podziałem na 3 części: Część II - dostawa stołów polowych - Stół polowy kwadratowy, składany z metalową podstawą, w ilości 555 szt. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2 do SWZ. 2.Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Część II: •25 WOG w Białymstoku, SOI w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 70; •24 WOG w Giżycku, SOI w Bemowie Piskim, ul. Kętrzyńskiego 1; •22 WOG w Olsztynie, SOI w Lidzbarku Warmińskim, ul. Przystaniowa 1. W ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2). 3.Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4.Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: ‒60 dni od daty podpisania umowy.
Interne Kennung: 34/D - Część II
Haupteinstufung (cpv): 39121200 Tische
Los: LOT-0003
Titel: Część III - dostawa taboretów polowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu polowego z podziałem na 3 części: Część III - dostawa taboretów polowych - Taboret polowy składany z metalową podstawą, w ilości 1400 szt. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisano w załączniku nr 2 do SWZ. 2.Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia: Część III: •25 WOG w Białymstoku, SOI w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 70; •24 WOG w Giżycku, SOI w Bemowie Piskim, ul. Kętrzyńskiego 1. W ilościach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2). 3.Wykonawca udzieli gwarancji na dostarczone wyroby na okres: minimum 24 – maksimum 36 miesięcy od daty dostawy; 4.Wymagany termin wykonania zamówienia z uzyskaniem efektu rzeczowego: ‒60 dni od daty podpisania umowy.
Interne Kennung: 34/D - Część III
Haupteinstufung (cpv): 39113200 Sofas