2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie). Zamówienie podzielone jest na dwie części: Część 1: sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie) - zadanie I Część 2: sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy - zadanie II.
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-145/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie) - zadanie I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy i poza jego granicami (woj. mazowieckie) - zadanie I.
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-145/26 cz. 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: NIE DOTYCZY
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy - zadanie II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych nieruchomości położonych na terenie m.st. Warszawy - zadanie II.
Interne Kennung: ZP/MB/271/III-145/26 cz.2