See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KU.241/pn3_2026/AT - Wyposażenie dwóch tramwajów typu Moderus Gamma LF07AC w Układ Odzysku Energii wraz z prawem opcji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wyposażenia dwóch tramwajów typu Moderus Gamma LF07AC w Układ Odzysku Energii wraz z prawem opcji na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 370930-2026
Interne Kennung: KU.241/pn3_2026/AT - Wyposażenie dwóch tramwajów typu Moderus Gamma LF07AC w Układ Odzysku Energii wraz z prawem opcji
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50220000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Eisenbahnen und anderen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0005
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wyposażenia dwóch tramwajów typu Moderus Gamma LF07AC w Układ Odzysku Energii wraz z prawem opcji, na warunkach określonych we Wzorze umowy oraz zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji zwanego dalej „prawem opcji”, w zakresie wyposażenia dwóch dodatkowych tramwajów typu Moderus Gamma LF07AC w Układ Odzysku Energii (zwany dalej „UOE”) wraz z zasobnikami energii. Szczegółowe zasady uruchamiania prawa opcji Zamawiający opisał w § 1 Wzoru umowy.