See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków czystości
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości w podziale na 6 części. Zadanie nr 1 – Profesjonalne środki do utrzymania czystości Zadanie nr 2 – Materiały do utrzymania czystości Zadanie nr 3 – Środki higieniczne i pielęgnujące Zadanie nr 4 – Sól tabletkowana Zadanie nr 5 – Papier toaletowy oraz ręczniki papierowe Zadanie nr 6 – Worki na odpady 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.6 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 344852-2026
Interne Kennung: DZP/PN/18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24955000 Chemische Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224320 Schwämme, 33711900 Seife, 33711000 Parfüms und Körperpflegemittel, 39514200 Trockentücher, 19521000 Polystyrolerzeugnisse, 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Profesjonalne środki do utrzymania czystości
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711000 Parfüms und Körperpflegemittel
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Materiały do utrzymania czystości
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39224320 Schwämme, 39514200 Trockentücher
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Środki higieniczne i pielęgnujące
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33711900 Seife
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Sól tabletkowana
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Papier toaletowy oraz ręczniki papierowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier, 33763000 Papierhandtücher
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Worki na odpady
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19521000 Polystyrolerzeugnisse