Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Geschätzte Dauer
Datum des Beginns: 29/09/2023
Enddatum der Laufzeit: 31/07/2029
Allgemeine Informationen
Vorbehaltene Teilnahme:
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Geraamde duur
Begindatum: 29/09/2023