See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Meubilair voor Willibrord Stichting (voortgezet onderwijs) ism Contractables
Beschreibung: Dit aanbestedingsdocument bevat de informatie om een inschrijving te doen voor de Europese openbare aanbesteding Meubilair voor De Willibrord Stichting voor RK/PC Voortgezet Onderwijs voor Utrecht en Omstreken.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 39160000 Mobiliario escolar
5. Lote
Lote: LOT-0000