596173-2026 - Ergebnis
Polen – Stahl – SVA/4620-171/2026 Zakup i dostawa wyrobów stalowych na potrzeby prac konstrukcyjnych i montażowych realizowanych przez Dział Produkcji/Ślusarnia – przeznaczenie – wiaty garażowe Biała Podlaska
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/4620-171/2026 Zakup i dostawa wyrobów stalowych na potrzeby prac konstrukcyjnych i montażowych realizowanych przez Dział Produkcji/Ślusarnia – przeznaczenie – wiaty garażowe Biała Podlaska
Beschreibungotwarta
Vorherige Bekanntmachung338007-2026
Interne KennungSVA/4620-171/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyrobów stalowych na potrzeby prac konstrukcyjnych i montażowych realizowanych przez Dział Produkcji/Ślusarnia – przeznaczenie – wiaty garażowe Biała Podlaska
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 10% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym (załącznik numer 7 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 10% zakresu przedmiotu zamówienia określonego w formularzu cenowym (załącznik numer 7 do SWZ). Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń w związku zmniejszeniem zakresu Przedmiotu Umowy. Zmiana zakresu, o której mowa powyżej, nie wymaga zawarcia aneksu do Umowy. Realizacja powyższego nastąpi w przypadku wystąpienia uzasadnionych potrzeb Zamawiającego tj.: w szczególności w przypadku: 1) wystąpienia nieprzewidzianych potrzeb materiałowych, związanych z realizacją zadań inwestycyjnych, w tym zmian ilościowych wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego lub zmian technologicznych, 2) wystąpienia przyczyn o charakterze obiektywnym, mających wpływ na prawidłową realizację zadań inwestycyjnych, w tym wynikających z okoliczności zależnych od Zamawiającego lub okoliczności wynikających z działań Inwestora (np. istotna zmiana w dokumentacji projektowej), 3) gdy zmiany zakresu dostawy będą korzystne dla Zamawiającego z punktu widzenia realizacji zadań inwestycyjnych i będą leżały w interesie publicznym, 4) zmiany technologii prowadzonych prac, 5) zaniechania części robót spowodowanego decyzją Inwestora.