See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, wyszczególnione w częściach, a w tym: Część nr 1 - Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne: a) Drukarka laserowa A4 monochromatyczna, b) Urządzenie wielofunkcyjne A4 laserowe, monochromatyczne, c) Urządzenie wielofunkcyjne A4 laserowe, kolor. Część nr 2 - Zestawy komputerowe: a) Zestaw komputerowy, b) Zestaw komputerowy bezwentylatorowy , c) Komputer przenośny. Część nr 3 - Medyczny zestaw komputerowy. Część nr 4 - Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe: a) Klawiatura przewodowa, b) Klawiatura bezprzewodowa, c) Mysz przewodowa , d) Mysz bezprzewodowa, e) Przełącznik sieciowy zarządzalny, f) Listwa zasilająca komputerowa antyprzepięciowa, g) Napęd optyczny zewnętrzny USB, h) Dysk SSD, i) Dysk NMVe, j) Dysk zewnętrzny USB, k) Pendrive, l) Czytnik kodów 2D z bazą ładującą, m) Zasilacz awaryjny UPS, n) Monitor 27”, o) Filtr prywatyzujący 21,5", p) Filtr prywatyzujący 23,8", q) Filtr prywatyzujący 27", r) Hub USB, s) Kable displayport, t) Głośniki komputerowe, u) Głośnik bluetooth, v) Projektor, w) Ekran projekcyjny, x) Monitor interaktywny 65", y) Kamera do wideokonferencji, z) Drukarka do etykiet. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - zestawienie parametrów minimalnych dla Części od nr 1 do nr 4 (Załączniki nr 2 do SWZ) oraz w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części od nr 1 do nr 4 (Załączniki nr 1 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części od nr 1 do nr 4 (Załączniki nr 1 do SWZ), będących integralną częścią SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składanie ofert równoważnych.
Vorherige Bekanntmachung: 503278-2025
Interne Kennung: Postępowanie nr 42, ZP.261.3-INF.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30121430 Digitale Vervielfältigungsgeräte, 33197000 Computerausrüstung für die Medizin, 30213100 Tragbare Computer, 30237410 Computermäuse, 32420000 Netzausrüstung, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30233132 Festplattenlaufwerke, 35126000 Balkencode-Lesegeräte, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 33195100 Monitoren, 38623000 Optische Filter, 32342000 Lautsprecher, 30237460 Computertastaturen, 38652100 Vorführgeräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 32581100 Datenübertragungskabel, 30237200 Computerzubehör, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 32333200 Camcorder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Drukarki, urządzenia wielofunkcyjne.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek,urządzeń wielofunkcyjnych: a) Drukarek laserowych A4 monochromatycznych, b) Urządzeń wielofunkcyjnych A4 laserowych, monochromatycznych, c) Urządzeń wielofunkcyjnych A4 laserowych, kolor, dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - zestawienie parametrów minimalnych dla Części nr 1 (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Realizacja przedmiotu zamówienia: Część nr 1 - do 9 tygodni od daty zawarcia umowy. Termin dostawy w Części nr 1 stanowi kryterium oceny ofert opisane w punkcie XXII SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker, 30121430 Digitale Vervielfältigungsgeräte
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Zestawy komputerowe.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów komputerowych: a) Zestawów komputerowych, b) Zestawów komputerowych bezwentylatorowych, c) Komputerów przenośnych, dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - zestawienie parametrów minimalnych dla Części nr 2 (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Realizacja przedmiotu zamówienia: Część nr 2 - do 9 tygodni od daty zawarcia umowy. Termin dostawy w Części nr 2 stanowi kryterium oceny ofert opisane w punkcie XXII SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Medyczny zestaw komputerowy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa medycznego zestawu komputerowego dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - zestawienie parametrów minimalnych dla Części nr 3 (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Realizacja przedmiotu zamówienia: Część nr 3 - do 20 tygodni od daty zawarcia umowy. Termin dostawy w Części nr 3 stanowi kryterium oceny ofert opisane w punkcie XXII SWZ.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33197000 Computerausrüstung für die Medizin
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Urządzenia peryferyjne i akcesoria komputerowe.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń peryferyjnych i akcesoriów komputerowych: a) Klawiatura przewodowa, b) Klawiatura bezprzewodowa, c) Mysz przewodowa, d) Mysz bezprzewodowa, e) Przełącznik sieciowy zarządzalny, f) Listwa zasilająca komputerowa antyprzepięciowa, g) Napęd optyczny zewnętrzny USB, h) Dysk SSD, i) Dysk NMVe, j) Dysk zewnętrzny USB, k) Pendrive, l) Czytnik kodów 2D z bazą ładującą, m) Zasilacz awaryjny UPS, n) Monitor 27”, o) Filtr prywatyzujący 21,5", p) Filtr prywatyzujący 23,8", q) Filtr prywatyzujący 27", r) Hub USB, s) Kable displayport, t) Głośniki komputerowe, u) Głośnik bluetooth, v) Projektor, w) Ekran projekcyjny, x) Monitor interaktywny 65", y) Kamera do wideokonferencji, z) Drukarka do etykiet, dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, orientacyjne ilości dostaw oraz wymagania zostały zawarte w Opisie przedmiotu zamówienia - zestawienie parametrów minimalnych dla Części nr 4 (Załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 4 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącymi integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 4 (Załącznik nr 1 do SWZ), będącym integralną częścią SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: Realizacja przedmiotu zamówienia: Część nr 4 - do 9 tygodni od daty zawarcia umowy. Termin dostawy w Części nr 4 stanowi kryterium oceny ofert opisane w punkcie XXII SWZ.
Interne Kennung: Część nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237460 Computertastaturen, 30237410 Computermäuse, 32420000 Netzausrüstung, 30237280 Stromversorgungszubehör, 30233132 Festplattenlaufwerke, 35126000 Balkencode-Lesegeräte, 31154000 Unterbrechungsfreie Stromversorgung, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 33195100 Monitoren, 38623000 Optische Filter, 32342000 Lautsprecher, 38652100 Vorführgeräte, 32322000 Multimediaausrüstung, 32581100 Datenübertragungskabel, 30237200 Computerzubehör, 30174000 Etikettdruckmaschinen, 32333200 Camcorder