2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kopie van Levering van sensoren, datalogging en datacommunicatie Blue Accelerator en overige maritieme infrastructuur
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van sensoren, data-acquisitie- en datacommunicatieapparatuur. De opdracht wordt opgesplitst in 4 percelen. Omwille van de urgentie van perceel 1 en het nog niet duidelijk zijn van de technische bepalingen van de overige percelen, wordt met deze publicatie enkel het 1e perceel in de markt gezet. De overige percelen volgen later dit jaar. Perceel 1: levering sensoren voor Blue Accelerator op korte termijn
Interne Kennung: 2025_15_KE_A_OP_bis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38300000 Messinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025_15_KE_A_OP_bis - 1
Beschreibung: Levering van sensoren, datalogging en datacommunicatie Blue Accelerator en overige maritieme infrastructuur
Interne Kennung: 1