See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werkverkenning
Beschreibung: Binnen de scope vallen Werkverkenningstrajecten die voldoen aan de eisen zoals opgenomen in het Programma van Eisen (Bijlage 8) en worden uitgevoerd volgens het door Senzer opgestelde Dienstverleningsmodel (Bijlage 3). Dit betekent dat van Inschrijvers wordt verwacht dat zij leerwerkplekken aanbieden waarop, conform de in het Programma van Eisen beschreven methodiek, wordt gewerkt aan de in paragraaf 2.3 omschreven doelstelling van begeleiding/ondersteuning binnen Werkverkenning. De Werkzoekenden worden daarbij begeleid door een Beroepskracht die handelt volgens de eisen die in het Programma van Eisen aan de uitvoering zijn gesteld. Voor meer toelichting verwijzen wij u naar de aanbestedingsleidraad. De geraamde waarde van deze Opdracht bedraagt € 3.036.000, - exclusief btw voor een looptijd van zes jaar (3 maal 2 jaar) over alle 5 de percelen.
Interne Kennung: 2026-004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312310 Orientierungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Helmond
Beschreibung: Senzer heeft de afgelopen jaren onder de noemer van Werkstages, activerings- en werkfitplekken en trajecten gericht op participatie, re-integratie en arbeid, een aantal leerwerkplekken bij samenwerkingspartners ingekocht (contracten afgesloten). Op deze leerwerkplekken werden door Senzer Werkzoekenden geplaatst met een grote afstand tot de arbeidsmarkt. De geraamde waarde van deze Opdracht bedraagt € 3.036.000, - exclusief btw voor een looptijd van zes jaar (3 maal 2 jaar) over alle 5 de percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomst heeft een looptijd van 2 jaar, met de mogelijkheid voor Senzer om deze tweemaal met 2 jaar te verlengen (totaal maximaal 6 jaar). Deze langere looptijd is gerechtvaardigd vanwege de intensieve begeleiding van de doelgroep en het belang van stabiliteit voor deze doelgroep. Opdrachtgever kan de overeenkomst opzeggen door dit uiterlijk zes (6) maanden voor het einde van de dan geldende looptijd schriftelijk aan Opdrachtnemer mee te delen .
Los: LOT-0002
Titel: Deurne
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Geldrop–Mierlo
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Asten / Someren
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Gemert–Bakel / Laarbeek
Interne Kennung: 5
2. Procedure
Procedure
Title: Werkverkenning
Internal identifier: 2026-004
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85310000 Social work services
Additional classification (cpv): 85312310 Guidance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Helmond
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Deurne
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Geldrop–Mierlo
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Asten / Someren
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Gemert–Bakel / Laarbeek
Internal identifier: 5
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Werkverkenning
Identificador interno: 2026-004
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85310000 Servicios de asistencia social
Clasificación adicional (cpv): 85312310 Servicios de orientación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Helmond
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Deurne
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Geldrop–Mierlo
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Asten / Someren
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Gemert–Bakel / Laarbeek
Identificador interno: 5