596183-2026 - Wettbewerb
Polen – Molkereierzeugnisse – Zakup mleka i artykułów mleczarskich oraz jaj na potrzeby AWL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup mleka i artykułów mleczarskich oraz jaj na potrzeby AWL
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup mleka i artykułów mleczarskich oraz jaj na potrzeby AWL z podziałem na 2 zadania: Zadanie 1: Zakup mleka i artykułów mleczarskich Zadanie 2: Zakup jaj
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Zakup mleka i artykułów mleczarskich
BeschreibungZakup mleka i artykułów mleczarskich
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje udzielenie zamówienia opcjonalnego, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp. Zamówienie opcjonalne zgodnie z ilością podaną w zestawieniu ilościowo-wartościowym dla danego zadania (załącznik nr 3.1do SWZ). Opcja rozumiana jest jako rozszerzenie zamówienia podstawowego. Jest to uprawnienie Zamawiającego, a nie obowiązek. Z zamówienia w zakresie prawa opcji Zamawiający będzie korzystał na zasadach określonych w par. 8 projektowanych postanowieniach umowy oraz w terminie zamówienia podstawowego.
LosLOT-0002
TitelZadanie 1: Zakup jaj
BeschreibungZakup jaj