2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aanleg en renovatie groen
Beschreibung: De aanbestedende dienst wil met deze opdracht de volgende doelstellingen te bereiken: Het afsluiten van een raamoverkomst voor de aanleg en renovatie van plantvakken in de openbare ruimte van Geertruidenberg. De werkzaamheden worden gedurende de overeenkomst met deelopdrachten bij de opdrachtnemer uitgezet. Uitvoering van de deelopdrachten vindt in hoofdzaak plaats tijdens het plantseizoen, periode 1 november t/m 31 maart. Voorbereiding van de deelopdrachten zijn gedurende het gehele jaar.
Interne Kennung: K011056
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging