See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup rocznej subskrypcji systemu VMware Cloud Foundation do wirtualizacji środowiska DataCenter sądów apelacji poznańskiej – zadanie zostanie zrealizowane na podstawie Umowy Ramowej nr WZP-43-88/2023 z dnia 17.11.2023r.
Beschreibung: Zakup rocznej subskrypcji systemu VMware Cloud Foundation do wirtualizacji środowiska DataCenter sądów apelacji poznańskiej – zadanie zostanie zrealizowane na podstawie Umowy Ramowej nr WZP-43-88/2023 z dnia 17.11.2023r.
Vorherige Bekanntmachung: 587632-2023
Interne Kennung: ZP.261.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W zakresie przedmiotowego zamówienia Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 Pzp