59620-2025 - Ergebnis
Polen – Betriebsbereitmachung von Heizanlagen – SVA/U/4620-133/2024: Wykonanie kompleksowej obsługi na terenie kompl. wojsk. w m. Zegrze i obsługi serwisowej stacji oraz punktów redukcyjno-pomiarowych gazu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSVA/U/4620-133/2024: Wykonanie kompleksowej obsługi na terenie kompl. wojsk. w m. Zegrze i obsługi serwisowej stacji oraz punktów redukcyjno-pomiarowych gazu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompleksowej obsługi (sprawowanie nadzoru nad gospodarką ciepłowniczą i usuwanie zaistniałych awarii) zgodnie z załączonym zakresem na terenie kompleksów wojskowych. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części, tj.: Część zamówienia nr I – Zegrze – kotłownie w bud. nr 10, 9, 313 i 321 Część zamówienia nr II – Wykonywanie obsługi serwisowej stacji oraz punktów redukcyjno-pomiarowych gazu zasilających kotłownie Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 Pzp. Zamówienia „podobne” – do wartości: 396 000,00 zł netto dla części I, 168 000,00 zł netto dla części II, zostaną udzielone na warunkach zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem możliwości negocjacji, w szczególności w zakresie wartości, terminu realizacji, zakresu rzeczowego, wysokości kar umownych, warunków płatności. Zakres postępowania określonego na zasadach zamówień „podobnych” będzie tożsamy z przedmiotem zamówienia podstawowego. Postępowanie obejmowało będzie Wykonanie kompleksowej obsługi na terenie kompl. wojsk. w m.:, Zegrze i obsługi serwisowej stacji oraz punktów redukcyjno-pomiarowych gazu.
Vorherige Bekanntmachung625210-2024
Interne KennungSVA/U/4620-133/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść zamówienia nr I – Zegrze – kotłownie w bud. nr 10, 9, 313 i 321
BeschreibungCzęść zamówienia nr I – Zegrze – kotłownie w bud. nr 10, 9, 313 i 321
Interne KennungCzęść zamówienia nr I
LosLOT-0002
TitelCzęść zamówienia nr II – Wykonywanie obsługi serwisowej stacji oraz punktów redukcyjno-pomiarowych gazu zasilających kotłownie
BeschreibungCzęść zamówienia nr II – Wykonywanie obsługi serwisowej stacji oraz punktów redukcyjno-pomiarowych gazu zasilających kotłownie
Interne KennungCzęść zamówienia nr II