2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, plaatsing, indienststelling en onderhoud van een kledinguitgiftesysteem
Beschreibung: De opdracht omvat zowel een kledinguitgiftesysteem arbeidskledij in de kleedkamers van het personeel (in de kelder van het ziekenhuis, vlak bij de kleedkamers op te stellen op een nieuw in te richten locatie) als een kledinginname- en uitgiftesysteem voor operatiekledij in het operatiekwartier (bij de toegang van de kleedkamers OK op niv 0 nabij rX voor de heren en nabij de toegang van het CDC voor de dames).
Interne Kennung: 2026-105
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-105 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen