2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst 4e-lijns Werfbeurten
Beschreibung: De doelstelling is het via afroep, in een raamovereenkomst, per perceel te kunnen beschikken over één Opdrachtnemer die HbR kan inzetten voor het uitvoeren van het 4e-lijnsonderhoud van haar vaartuigen.
Interne Kennung: PU04122024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: 4e-lijns onderhoud patrouillevaartuigen en peilvaartuigen
Beschreibung: Perceel 1: 4e-lijns onderhoud patrouillevaartuigen en peilvaartuigen
Interne Kennung: PU04122024(1)
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: 4e-lijns onderhoud incidentbestrijdingsvaartuigen
Beschreibung: Perceel 2: 4e-lijns onderhoud incidentbestrijdingsvaartuigen
Interne Kennung: PU04122024(2)
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: 4e-lijns onderhoud representatievaartuig
Beschreibung: Perceel 3: 4e-lijns onderhoud representatievaartuig
Interne Kennung: PU04122024(3)