2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030
Beschreibung: De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Leudal, Nederweert en Weert de dienst “Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst betreft: - het reinigen van objecten (riolen e.d.); - het inspecteren van objecten (riolen e.d.) - tijdelijk afsluiten van riolen; - treffen van de benodigde verkeersmaatregelen; - in kennis stellen van omwonenden; - bijkomende werkzaamheden. Reinigen en inspecteren riolen voor 4 gemeenten in 4 percelen
Interne Kennung: PMA170
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees Openbaar laagste prijs
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: perceel 1 gemeente Leudal
Beschreibung: De gemeente Peel en Maas is als penvoerder voornemens om mede namens de gemeenten Leudal, Weert en Nederweert de dienst “Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst betreft: - het reinigen van objecten (riolen e.d.); - het inspecteren van objecten (riolen e.d.) - tijdelijk afsluiten van riolen; - treffen van de benodigde verkeersmaatregelen; - in kennis stellen van omwonenden; - bijkomende werkzaamheden. zie inschrijfstaat bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging mogelijk
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 gemeente Nederweert
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 gemeente Peel en Maas
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 gemeente Weert
Interne Kennung: 4
596221-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios de limpieza de alcantarillas – Reinigen en inspecteren riolering 2027-2030
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoPMA170
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientoEuropees Openbaar laagste prijs
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90470000 Servicios de limpieza de alcantarillas
5. Lote
LoteLOT-0001
Títuloperceel 1 gemeente Leudal
Identificador interno1
Opciones
Descripción de las opcionesVerlenging mogelijk
LoteLOT-0002
TítuloPerceel 2 gemeente Nederweert
Identificador interno2
LoteLOT-0003
TítuloPerceel 3 gemeente Peel en Maas
Identificador interno3
LoteLOT-0004
TítuloPerceel 4 gemeente Weert
Identificador interno4