2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy kuchyně ZŠ Přílepy (dodávka technologie kuchyně)
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka gastro vybavení, resp. kuchyňského vybavení do kuchyně ZŠ Přílepy, a to vč. jeho montáže, instalace (dále také plnění). Cílem projektu je vybudování a snížení energetické náročnosti gastro provozu v kuchyni ZŠ Přílepy. Dodávka gastra vybavení bude zajištěna formou na klíč, přičemž dodavatel kromě dodávky vlastního vybavení zajistí i jeho montáž vč. napojení na inženýrské sítě, vyzkoušení, revize k připojení, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, záruční servis (odstranění poruch vzniklých při běžném provozu) apod
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel tímto oslovuje neomezený počet dodavatelů prostřednictvím oznámení o zahájení řízení, přičemž všichni zájemci mohou podávat své nabídky.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221000 Kücheneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 45421151 Installation von Einbauküchen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka gastro vybavení, resp. kuchyňského vybavení do kuchyně ZŠ Přílepy, a to vč. jeho montáže, instalace (dále také plnění). Cílem projektu je vybudování a snížení energetické náročnosti gastro provozu v kuchyni ZŠ Přílepy. Dodávka gastra vybavení bude zajištěna formou na klíč, přičemž dodavatel kromě dodávky vlastního vybavení zajistí i jeho montáž vč. napojení na inženýrské sítě, vyzkoušení, revize k připojení, uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, záruční servis (odstranění poruch vzniklých při běžném provozu) apod.