See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach” Część VII
Beschreibung: Pełna nazwa postępowania: "Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych szkół ponadpodstawowych oraz Centrum Kształcenia Branżowego w Siedlcach w ramach projektu pn. „Rozwój nowoczesnej infrastruktury w zakresie edukacji zawodowej w Siedlcach”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021–2027, Priorytet V „Fundusze Europejskie dla wyższej jakości życia na Mazowszu”, Działanie 5.3 „Infrastruktura w edukacji zawodowej”– część VII: Dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach (Zamawiający podaje pełną nazwę/tytuł postępowania w rubryce "Opis" z uwagi na ograniczona ilość znaków w rubryce "Tytuł"). Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach. Przedmiot zamówienia został podzielony na pięć części: cz.1 Pracownia automatyki i elektroenergetyki cz.2 Pracownia automatyki i elektroenergetyki -stół laboratoryjny cz.3 Pracownia drukowania cyfrowego i obróbki druków cz.4 IT cz.5 IT -ploter drukująco-tnący wielkoformatowy Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć jedną ofertę na dowolną ilość części zamówienia. Zamawiający nie ustanawia maksymalnej liczby części, na które Wykonawcy mogą złożyć ofertę, lub maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Chopina 10. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Vorherige Bekanntmachung: 366111-2026
Interne Kennung: F.271.17.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162000 Lehrmaterial, 39180000 Labormöbel, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 38652100 Vorführgeräte, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30125100 Tonerpatronen, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 38410000 Zählinstrumente, 44510000 Werkzeug
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Pracownia automatyki i elektroenergetyki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach, część 1: Pracownia automatyki i elektroenergetyki . Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Chopina 10. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: cz. 1 Pracownia automatyki i elektroenergetyki / F.271.17.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39180000 Labormöbel, 30213000 Personalcomputer, 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 38652100 Vorführgeräte, 30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte, 30125100 Tonerpatronen, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 30191000 Büroausstattung außer Möbeln, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 38410000 Zählinstrumente, 44510000 Werkzeug, 39162000 Lehrmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Pracownia automatyki i elektroenergetyki -stół laboratoryjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach, część 2: Pracownia automatyki i elektroenergetyki -stół laboratoryjny. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Chopina 10. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: cz. 2: Pracownia automatyki i elektroenergetyki -stół laboratoryjny / F.271.17.2026
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Pracownia drukowania cyfrowego i obróbki druków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach, część 3: Pracownia drukowania cyfrowego i obróbki druków. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Chopina 10. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: cz. 3 Pracownia drukowania cyfrowego i obróbki druków / F.271.17.2026
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: IT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach, część 4: IT. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Chopina 10. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: cz. 4 IT / F.271.17.2026
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: IT -ploter drukująco-tnący wielkoformatowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa wyposażenia oraz pomocy dydaktycznych przeznaczonych do realizacji zajęć praktycznych na potrzeby pracowni zawodowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Siedlcach, część 5: IT -ploter drukująco-tnący wielkoformatowy. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty obejmującej wszystkie pozycje w danej części. Szczegółowy opis części wskazany został w Załączniku nr 1A – Formularz asortymentowo-cenowy oraz załączniku nr 5 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Sprzęt należy dostarczyć do miejsca realizacji projektu, tj. do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. gen. Józefa Bema w Siedlcach, 08-110 Siedlce, ul. Chopina 10. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, kompletny, wolny od wad fizycznych i prawnych oraz zgodny z dokumentacją techniczną i obowiązującymi normami, dostarczany w stanie gotowym do użycia. Do sprzętu Wykonawca zobowiązany jest dołączyć: instrukcje obsługi w języku polskim, dokumentację gwarancyjną i serwisową (jeżeli dotyczy) oraz certyfikaty i atesty wymagane obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: cz. 5 IT -ploter drukująco-tnący wielkoformatowy / F.271.17.2026