596241-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – „Dostawa sprzętu dla Pracowni USG na potrzeby Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej SP ZOZ CSK UM w Łodzi”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa sprzętu dla Pracowni USG na potrzeby Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej SP ZOZ CSK UM w Łodzi”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu dla Pracowni USG na potrzeby Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej SP ZOZ CSK UM w Łodzi”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt 138. ust 4
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprzęt do zabiegów wewnątrznaczyniowych
BeschreibungSzczegółowy opis części w Załączniku nr. 2- Formularz asortymentowo cenowy
Optionen
Beschreibung der OptionenOpis opcji: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 Pzp korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe 80% wielkości świadczenia przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością świadczenia dodatkowych usług wynikających z braku możliwości przewidzenia ilości i wartości koniecznych do realizacji przedmiotu umowy -powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy. W przypadku uruchomienia prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcja będzie obliczone na podstawie cen wskazanych przez Wykonawcę w ofercie . Uruchomienie prawa opcji, poprzez rozszerzenie lub zwiększenie zakresu zamówienia wymaga złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenie woli w przedmiocie skorzystania z prawa opcji - i zawarcia Aneksu. Zamawiający zobowiązuje się do zrealizowania przedmiotu umowy w wysokości minimalnej 50% wartości brutto umowy. Prawo opcji nie jest źródłem zobowiązań Zamawiającego w momencie udzielania zamówienia podstawowego. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może skorzystać w czasie trwania umowy o zamówienie podstawowe. Skorzystanie z prawa opcji, poprzez zwiększenie przedmiotu zamówienia uzależnione będzie wyłącznie od potrzeb i możliwości finansowych Zamawiającego. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawca zobowiązuje się do jego wykonania na warunkach zamówienia podstawowego, określonych w SWZ oraz w niniejszej umowie. Wykonawcy nie przysługuje roszczenie i oczekiwanie skorzystania z prawa opcji.
LosLOT-0002
TitelSprzęt do embolizacji
LosLOT-0003
TitelDren przezskórny dwustopniowy