596244-2026 - Ergebnis
Rumänien – Holzfällung – Prestări servicii de exploatare masă lemnoasă UP Vama, Cicârlău, Tăuții Măgherăuș, Bătarci, Turț
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prestări servicii de exploatare masă lemnoasă UP Vama, Cicârlău, Tăuții Măgherăuș, Bătarci, Turț
Beschreibung: Se solicită oferte pentru prestarea de servicii de exploatare masă lemnoasă pentru partizile cuprinse în catalogul licitației (ANEXA A la Caietul de sarcini) . Autoritatea Contractanta va raspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări: în a 5-a zi înainte de termenul limită stabilit în Anunțul de participare pentru depunerea ofertelor.
Interne Kennung: 27389563202601
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211100 Holzfällung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Primăria Vama în volum total de 806,03 mc
Beschreibung: Se dorește achiziționarea de servicii de exploatare mat. lemnos-scos în rampă, sortat pe specii și sortimente în cantitate de 806,03 mc respectiv fasonat mst; despicat m.l. cu Ø >16 cm; stivuit m.l. amestecat cantitatea de 600,00 mc aferentă partizii 2500148306880 P.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Primăria Cicârlău în volum total de 1291,19 mc
Beschreibung: Se dorește achiziționarea de servicii de exploatare mat. lemnos-scos în rampă, sortat pe specii și sortimente în cantitate de 1291,19 mc și fasonat mst; despicat m.l. cu Ø >16 cm; stivuit m.l. amestecata în cantitate de 1200,00 mc aferentă partizii 2600148300510 Sr.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Primăria Tăuții Măgherăuș în volum total de 851,91 mc
Beschreibung: Se dorește achiziționarea de servicii de exploatare mat. lemnos-scos în rampă, sortat pe specii și sortimente în cantitate de 743,64 mc și fasonat mst; despicat m.l. cu Ø >16 cm; stivuit m.l. amestecata în cantitate de 710,00 mc aferentă partizii 2600148300580 Sr. Se dorește achiziționarea de servicii de exploatare mat. lemnos-scos în rampă, sortat pe specii și sortimente în cantitate de 108,27 mc și fasonat mst; despicat m.l. cu Ø >16 cm; stivuit m.l. amestecata în cantitate de 108,27 mc aferentă partizii 2600148300590 Sr.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Primăria Bătarci în volum total de 184,14 mc
Beschreibung: Se dorește achiziționarea de servicii de exploatare mat. lemnos-scos în rampă, sortat pe specii și sortimente în cantitate de 140,27 mc aferentă partizii 2600148300500 Sr. Se dorește achiziționarea de servicii de exploatare mat. lemnos-scos în rampă, sortat pe specii și sortimente în cantitate de 43,87 mc aferentă partizii 2600148300620 Sr.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Primăria Turț în volum total de 217,14 mc
Beschreibung: Se dorește achiziționarea de servicii de exploatare mat. lemnos-scos în rampă, sortat pe specii și sortimente în cantitate de 217,14 mc aferent partizii 2600148300350 Sr.
Interne Kennung: 5