596251-2023 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur- und Wartungsdienste – RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_WOONBOOG_onderhoud & herstellingen individuele CV installaties _ID 2693
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAM_PATRIMONIUMBEHEER_WOONBOOG_onderhoud & herstellingen individuele CV installaties _ID 2693
Beschreibung: Onderhoud & herstellingen individuele CV installaties HUURPATRIMONIUM WOONBOOG.
Interne Kennung: 9/29/2023 7:54 PM 3PID2693 2023-0191
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Balen en Mol
Beschreibung: Perceel 1 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Balen en Mol
Interne Kennung: 2023-0191
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Dessel, Retie, Oud-Turnhout, Kasterlee
Beschreibung: Perceel 2 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Dessel, Retie, Oud-Turnhout, Kasterlee
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Turnhout
Beschreibung: Perceel 3 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Turnhout
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Beerse, Lille Vosselaar, Baarle-Hertog
Beschreibung: Perceel 4 - onderhoud en herstelling van de individuele cv installaties regio Beerse, Lille Vosselaar, Baarle-Hertog