See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZDRAVILA
Beschreibung: • Sklop 1: Zdravila po nelastniških imenih • Sklop 2: Zdravila po lastniških imenih • Sklop 3: Prehranska dopolnila, medicinski pripomočki • Sklop 4: Sterilne raztopine • Sklop 5: Zdravila iz krvi • Sklop 6: Alergenski testi- Zdravila po nelastniških imenih • Sklop 7: Alergenski ekstrakti- Zdravila po nelastniških imenih • Sklop 8: Alergenski ekstrakti- Zdravila po lastniških imenih
Interne Kennung: JN-73355 (16-11/26)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zdravila po nelastniških imenih
Beschreibung: Zdravila po nelastniških imenih
Interne Kennung: 529698
Los: LOT-0002
Titel: Zdravila po lastniških imenih
Beschreibung: Zdravila po lastniških imenih
Interne Kennung: 529699
Los: LOT-0003
Titel: Prehranska dopolnila, medicinski pripomočki
Beschreibung: Prehranska dopolnila, medicinski pripomočki
Interne Kennung: 529700
Los: LOT-0004
Titel: Sterilne raztopine
Beschreibung: Sterilne raztopine
Interne Kennung: 529701
Los: LOT-0005
Titel: Zdravila iz krvi
Beschreibung: Zdravila iz krvi
Interne Kennung: 529702
Los: LOT-0006
Titel: Alergenski testi- Zdravila po nelastniških imenih
Beschreibung: Alergenski testi- Zdravila po nelastniških imenih
Interne Kennung: 529703
Los: LOT-0007
Titel: Alergenski ekstrakti- Zdravila po nelastniških imenih
Beschreibung: Alergenski ekstrakti- Zdravila po nelastniških imenih
Interne Kennung: 529704
Los: LOT-0008
Titel: Alergenski ekstrakti- Zdravila po lastniških imenih
Beschreibung: Alergenski ekstrakti- Zdravila po lastniških imenih
Interne Kennung: 529705