See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering van een SWIM-node (= levering van SWIM-infrastructuur) en de integratie ervan in de skeyes ATM-omgeving
Beschreibung: skeyes heeft de intentie om middels onderhavige opdracht een contract met één opdrachtnemer af te sluiten voor de levering van een SWIM-node (= levering van SWIM-infrastructuur, SWIM = System Wide Information Management) en de integratie ervan in de skeyes ATM-omgeving. Onderhavige opdracht omvat de ontwikkeling, de technische integratie, de aanpassing op maat, het testen, de validatie en de inbedrijfstelling van een volledig, geïntegreerde SWIM-node (ATM en UTM), alsook de opleiding van het technisch en het operationeel personeel van skeyes, en het onderhoud ervan.
Interne Kennung: OA 2753
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212130 Entwicklung von Luftverkehrsbodendienstsoftware und Software für Tests im Luftverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34967000 Flughafenkommunikationssystem (COM), 72212131 Entwicklung von Luftverkehrsbodendienstsoftware, 48130000 Softwarepaket für Luftverkehrsbodendienste und -tests, 48131000 Softwarepaket für Luftverkehrsbodendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OA 2753 - 1
Beschreibung: skeyes heeft de intentie om middels onderhavige opdracht een contract met één opdrachtnemer af te sluiten voor de levering van een SWIM-node (= levering van SWIM-infrastructuur) en de integratie ervan in de skeyes ATM-omgeving. Onderhavige opdracht omvat de ontwikkeling, de technische integratie, de aanpassing op maat, het testen, de validatie en de inbedrijfstelling van een volledig, geïntegreerde SWIM-node (ATM en UTM), alsook de opleiding van het technisch en het operationeel personeel van skeyes, en het onderhoud ervan.
Interne Kennung: 1
596275-2026 - Result
Belgium – Aviation ground support and test software development services – De levering van een SWIM-node (= levering van SWIM-infrastructuur) en de integratie ervan in de skeyes ATM-omgeving
Contract or concession award notice – standard regime
Services - Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OA 2753
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72212130 Aviation ground support and test software development services
Additional classification (cpv): 34967000 Airport Communication System (COM), 72212131 Aviation ground support software development services, 48130000 Aviation ground support and test software package, 48131000 Aviation ground support software package
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: OA 2753 - 1
Internal identifier: 1