596279-2025 - Ergebnis
Tschechien – Softwarepaket und Informationssysteme – 1 Pořízení licencí Microsoft 365 (obnova ročního předplatného) r. 2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel1 Pořízení licencí Microsoft 365 (obnova ročního předplatného) r. 2025
BeschreibungPředmětem DNS a veřejných zakázek následně zadávaných v rámci DNS budou dodávky software a licencí k software produktům. Zejména půjde o standardní software jako jsou balíky kancelářských aplikací. Součástí uvedených dodávek může být i instalace, implementace a konfigurace v místě plnění nebo odstranění zjištěných závad. Součástí plnění může být též poskytování technické podpory po sjednanou dobu.
Interne KennungP25V00000645
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001