See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odontologinės medžiagos ir įranga (Atviras konkursas)
Beschreibung: Perkančioji organizacija vykdo atvirą konkursą dėl Odontologinių medžiagų ir įrangos. Pirkimas skaidomas į keturias pirkimo objekto dalis.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141800 Zahnärztliches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141850 Mundpflegemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Burnos ertmės higienos priemonės
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Stomatologijos prietaisai-atsiurbimo sistema
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Metalas, gipsas ir kt.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Įvairios plastmasės, polimerai
Interne Kennung: 4