See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beschermen onderwaternatuur door beperking vraat door rivierkreeften
Beschreibung: De twee Opdrachtnemers dienen gedurende 3 (drie) maanden, van ca. medio maart tot ca. medio juni, in oppervlaktewateren op in totaal 10 locaties (ca. 6,5 km lengte, ca. 10 ha oppervlak) door middel van uitgezette tunnelkorven, springkorven en eenwieks-kreeftenfuiken de dichtheid van uitheemse rivierkreeften te verlagen door de vangmiddelen te legen met een zodanige frequentie dat aan het einde van deze periode het aantal rivierkreeften teruggebracht is naar gemiddeld 0,7 kreeft per m2. De vangst dient op een zo hoogwaardig en diervriendelijk mogelijke wijze door de Opdrachtnemer zelf verwerkt of ontdaan worden. Daarbij geldt de optie om de Overeenkomst maximaal 2 (twee) keer met 1 (één) jaar te verlengen, dan wel (al dan niet in combinatie met de verlenging) de vangstperiode uit te breiden, dan wel (al dan niet in combinatie met de voorgaande opties) de oppervlaktewateren waarin de activiteiten moeten worden uitgevoerd met één of meerdere locaties uit te breiden. Verlagen dichtheden Rivierkreeften op 10 locaties
Interne Kennung: INK2025.1371
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77700000 Mit dem Fischfang verbundene Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 92533000 Dienstleistungen von Naturschutzgebieten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1- Gebied Noord- Beschermen onderwaternatuur door verlagen dichtheden uitheemse rivierkreeften
Beschreibung: De twee Opdrachtnemers dienen gedurende 3 (drie) maanden, van ca. medio maart tot ca. medio juni, in oppervlaktewateren op in totaal 10 locaties (ca. 6,5 km lengte, ca. 10 ha oppervlak) door middel van uitgezette tunnelkorven, springkorven en eenwieks-kreeftenfuiken de dichtheid van uitheemse rivierkreeften te verlagen door de vangmiddelen te legen met een zodanige frequentie dat aan het einde van deze periode het aantal rivierkreeften teruggebracht is naar gemiddeld 0,7 kreeft per m2. De vangst dient op een zo hoogwaardig en diervriendelijk mogelijke wijze door de Opdrachtnemer zelf verwerkt of ontdaan worden. Daarbij geldt de optie om de Overeenkomst maximaal 2 (twee) keer met 1 (één) jaar te verlengen, dan wel (al dan niet in combinatie met de verlenging) de vangstperiode uit te breiden, dan wel (al dan niet in combinatie met de voorgaande opties) de oppervlaktewateren waarin de activiteiten moeten worden uitgevoerd met één of meerdere locaties uit te breiden. Dichtheid verlagen op min 5 locaties
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: P2- Gebied Zuid - Beschermen onderwaternatuur door verlagen dichtheden uitheemse rivierkreeften
Interne Kennung: 2