596316-2026 - Ergebnis
Rumänien – Brandunterdrückungssystem – Contract de furnizare pentru produsul ,,Sistem digital de antrenament”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contract de furnizare pentru produsul ,,Sistem digital de antrenament”
Beschreibung: Prezenta procedură de atribuire are ca obiect încheierea unui contract de furnizare pentru produsul ,,Sistem digital de antrenament” în cadrul grantului nr. 137100 - ,, Cross border joint training" ROMD00024- 1 bucată. Termenul limită în care Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare/ informațiilor suplimentare: În a 16-a zi înainte de termenul limită de depunere a ofertelor. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor / candidaturilor : 25 Solicitările de clarificare în legatură cu documentația de atribuire se vor transmite doar prin intermediul SEAP (https://e-licitatie.ro), prin accesarea secțiunii dedicate „Întrebări” din detaliul procedurii de atribuire aflate în desfășurare ATENȚIE!!! Pentru respectarea principiului tratamentului egal, operatorii economici interesați vor respecta prevederile notificării ANAP nr. 247 cu privire la modalitatea de transmitere a solicitărilor de clarificări și a informațiilor suplimentare la documentațiile de atribuire / răspunsurile formulate în cazul desfășurării procedurilor de atribuire a contractelor de achiziție publică prin intermediul mijloacelor electronice (on-line), în sensul ca documentele atașate la secțiunea „Întrebări" NU VOR CONȚINE DATELE DE IDENTIFICAREA ALE ACESTORA, întrucât acestea vor deveni publice în momentul transmiterii răspunsului de către autoritatea contractantă!
Interne Kennung: 4701630/2026/C-Trained/P3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35111500 Brandunterdrückungssystem
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Procedura de atribuire ce implică încheierea unui contract ce are ca obiect furnizarea produsului: ,,Sistem digital de antrenament” - 1 bucata – în conformitate cu prevederile caietului de sarcini nr. 2557872 /12.05.2026
Interne Kennung: 1