2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C, C1 en B
Beschreibung: De Opdracht omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs C, C1 en B, en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR. De aanbesteding is verdeeld in drie percelen: 1. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C 2. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C1 3. Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80411000 Ausbildung in Fahrschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80411100 Abnahme der Fahrprüfung, 80411200 Erteilung von Fahrstunden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C
Beschreibung: De dienst omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs C en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR.
Los: LOT-0002
Titel: Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen C1
Beschreibung: De dienst omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs C1 en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR.
Los: LOT-0003
Titel: Rijopleidingen en examens voor rijbewijzen B
Beschreibung: De dienst omvat het verzorgen van theorie- en praktijkrijopleidingen voor rijbewijs B en het organiseren en begeleiden van het examentraject conform de eisen en normen van het CBR.